XOXO
X-logo XOXO architekti

Radi sa s Vami porozprávame pri dobrej káve

Domov  /  Kontakt
Máte otázky?

Neváhajte sa na nás obrátiť

Aby sme mohli poskytnúť detailné štúdie domov s ohľadom na konkrétny pozemok, je potrebné vyplniť všetky povinné polia v tomto formulári. Tieto informácie nám pomáhajú overiť, či je dom vhodný pre daný pozemok.
*V prípade potreby pripojte prílohu.
Vybrané otázky

Ak by ste tu svoju odpoveď nenašli, zavolajte ...

Aké služby poskytujete?

Ponúkame komplexné služby autorizovaných architektov, od novostavieb až po rekonštrukcie a modernízácie. Našou záľubou sú fitouty. Tiež sa špecializujeme na poradenstvo v stavebníctve či už formou posudkov alebo dozoru. Aké dozory na stavbe poznáme?

Kedy budem mať katalógový projekt doma?

Katalógový projekt vieme pripraviť na odovdzanie do 5 dní. V prípade, že by ste mali záujem o osadenie projektu na pozemok a pripojenie na inžinierske siete, budete ho mať doma do 10 dní. Môžete si prísť pre projekt osobne alebo Vám ho v peknej škatuli donesie kuriér až domov.

Čo všetko obsahuje katalógový projekt?

Kompletný projekt je vypracovaný tak, aby bolo možné bezpróblemové vydanie stavebného povolenia. Rozsah projektu je možné upraviť podľa potreby realizácie. Radi Vám v tomto smere poradíme. Podrobné informácie nájdete na stránke obsah projektu.

Katalógový alebo individuálny projekt?

Ak Vám vyhouje katalógový projekt, tak je to tá správna cesta. Ušetríte čas a peniaze. Prípadne vieme zapracovať zmeny do hotového projektu. Invididuálny projekt je vhodný pre klientov, ktorí snívajú o niečom jedinečnom. Viac informácii nájdete v článku o katalógových a individuálnych projektoch.